Shënoi hat-trick me Barcelonën, klubi i njohur italian në sulm për Rey Manaj

Rei Manaj do ta mbajë mend gjatë ndeshjen ndaj Gimnastica, pas hat-trick të shënuar.

Gazeta katalanase bën me dije se për sulmuesin shqiptar është hedhur në sulm Sassuolo.

Ndërkohë, Barcelona po mendon që të mbajë për momentin Manajn dhe të shoh zhvillimin e tij në ndeshjet e ardhshme, duke e konsideruar si zëvendësues të denjë në rastin e largimit të Braithwate ose Griezman. /albeu.com/


Shtuar 22.07.2021 17:32