Shakira dhe Pique shikojnë djalin duke luajtur bejsboll, dyshja mban distancë pas ndarjes së hidhur (FOTO LAJM)

 

Pas ndarjes së hidhur, Shakira dhe Pique u panë sërish duke parë djalin e tyre duke luajtur bejsboll, por qëndruan larg njëri-tjetrit.

Ish-çifti u shfaqën të dy për herë të parë pas ndarjes të shtunën në Barcelonë.

Mbrojtësi i Barcelonës dhe këngëtarja kolumbiane u ndanë këtë verë pas 12 vitesh dhe tani po finalizojnë ndarën e tyre.

Tensioni dukej se ishtë në ajër dy ditë më parë teksa ata ishin duke parë djalin e tyre./albeu.com


koment