Sevilla me ofertë për Ramos

Sevilla ka shprehur interesim për mbrojtësin e Real Madridit, Sergio Ramos.

Sipas ‘El Primer Palo’, Sevilla i ka ofruar Ramosit kontratë pesë-vjeçare.

Ramosi, është në muajin e fundit të kontratës me Real Madridin, dhe mund të bashkohet me Sevillan si futbollist i lirë.

35- vjeçari, ishte pjesë e Sevillas edhe gjatë viteve 2002-2005, pastaj u bashkua me “Madrilenët”.

Shtuar 11.06.2021 04:06