SERIE A/ Milan – Juventus, formacionet zyrtare

Ndeshja kryesore e javës në Serie A do të nis pas pak minutash në “San Siro” mes Milanit dhe Juventusit.

Rossoneri’ në kërkim të tri pikëve që e mbajnë në hap me Inter, kurse Juventus në kërkim të një fitore që e kthen në top katërshe.

Formacionet zyrtare:

Milan: Maignan; Calabria, Kalulu, Romagnoli, Theo Hernandez; Tonali, Krunic; Messias, Brahim Diaz, Leao; Ibrahimovic

Juventus: Szczesny; De Sciglio, Rugani, Chiellini, Alex Sandro; Cuadrado, Bentancur, Locatelli, McKennie; Dybala, Morata.

Shtuar 23.01.2022 19:47