Sergio Ramos po mendon rikthimin e bujshëm në Spanjë

Sergio Ramos ka folur tashmë me drejtuesit e PSG-së, duke e bërë të qartë synimin e tij për t’u larguar nga skuadra pariziene sezonin e ardhshëm, raporton “Fichajes.net”.

Kontrata e tij skadon në vitin 2023, por ideja e tij është të kthehet në shtëpi te Sevilla.

Ramos ka luajtur 45 ndeshje me Sevilla ku ka shënuar 3 gola dhe ka regjistruar 10 kartona të verdhë./ h.ll/albeu.com

Shtuar 16.03.2022 21:14