Sensi huazohet te Sampdoria

Inter ka huazuar mesfushorin italian Sensi te klubi i Sampdorias deri në fund të sezonit.

Sensi nuk ka patur shumë sukses te kampionët në fuqi pasi dëmtimet e shumta nuk e kanë lënë të qetë.

Rikujtojmë se Inter ka kryer dy transferime deri më tani. Robin Gosens dhe Felipe Caicedo janë dy lojtarët më të rinjë. /h.ll/albeu.com

Shtuar 29.01.2022 08:23