Roy Keane bëri një shaka me Ronaldon në TV live, në këtë moment Cristiano po përgatitej të futej në fushë

Pas një pjese të parë katastrofike në ndeshjen me Brighton, Eric ten Hag megjithatë vendosi ta hidhte Ronaldon në fushë, rezultoi të ishte mjaft e vështirë. Dalja e parë e portugezit në fushë këtë sezon është një moment i madh për shaka.

Roy Keane ka përfituar nga kjo në kanalin Sky Sports.

Kur transmetimi tregoi se si Cristiano po përgatitej të zëvendësohej, një nga komentuesit tha: “Është koha për të shitur Ronaldon, apo jo?”

Përgjigja e Keene: “Po. Më vjen mirë që nuk është larguar ende nga stadiumi”.

Kujtojmë se në ndeshjen me Rayo, Cristiano u largua nga stadiumi para se të mbaronte ndeshja dhe më pas për të gjithë diskutuan për një javë tjetër. /albeu.com/

Shtuar 7.08.2022 17:15