Ronaldo legjendar, numri 7 përmbys i vetëm Arsenalin dhe shkon në kuotën e 801 golave (VIDEO)

Ronaldo legjendar. Ylli portugez ka përmbysur i vetëm Arsenalin duke realizuar golin e 3 dhe dërguar në avantazh Man United.

Ronaldo shënoi nga pika e bardhë e penalltisë, duke shkuar tashmë në kuotën er 801 golave si askush futbollist tjetër në historinë e futbollit. /albeu.com/


Shtuar 2.12.2021 22:51