Rikthehet Zlatan, Milani dyfishon rezultatin ndaj Lazios (VIDEO)

Zlatan Ibrahimovic vazhdon të jetë një nga lojtarët kryesore  të Milanit. Suedezi i kthyer nga dëmtimi u fut në lojë në minutën e 60′ dhe i mjaftuan vetëm 7 minuta për të shënuar.

Gol i cili i jep qetësi “kuqezinjve” në këtë ndeshje përballë Lazios. /albeu.com/


Shtuar 12.09.2021 19:42