Rezulton se Shakira ishte në konflikt me gratë e lojtarëve të Barçës

Gjithnjë e më shumë detaje të reja dalin nga jeta e Shakirës dhe Gerard Pique. Këngëtarja kolumbiane rezulton se nuk ishte shumë miqësore me gratë dhe vajzat e shokëve të skuadrës së Pique.

 Gazetarja Lorena Vasquez tha se Shakira ishte egoiste, duke e vënë veten mbi vajzat e tjera.

Shakira u soll keq me ta, ngriti hundën, mendoi se ishte më e mirë se ata dhe pas shpine e quanin La Patrona (zonjë spanjolle).

Sipas Marca, çifti i ndarë së fundmi mund të nisë një betejë ligjore për dy fëmijët e tyre. Të dyja palët nuk janë të gatshme të heqin dorë prej tyre. Pique, dëshiron që djemtë e tij të qëndrojnë në Spanjë, ndërsa Shakira planifikon t’i çojë në Miami për dy muaj. /albeu.com/

Shtuar 25.06.2022 16:56

Tags: ,