Rënia më elegante nga kali, këto pamje të Zidane bëhen virale (VIDEO)

Zinedin Zidane është hasur me një situatë sikletshme teksa ndodhej mbi kalë, por ka arritur ta kalojë me shumë sukses.

Edhe pse vitet kalojnë, legjenda e Francës dhe Real Madridit mbetet në formë të shkëlqyer fizike.

Së fundmi një video e francezit që rrëzohet nga kali është bëtë virale në rrjet.

Kali në cilin Zidane kishte hipur humbi ekuilibrin dhe rrëzua bashkë me ish-futbollistin, por ky i fundit bëri një hedhje elegante që i ka lënë të gjithë pa fjalë./albeu.com