Reja zbulon formacionin ndaj Katarit

Kombëtarja shqiptare e futbollit luan një miqësore ndaj Katarit.

Trajneri ka zgjedhur që të bëjë disa ndryshime në krahasim me ndeshjen ndaj Arabisë Saudite, pasi në formacionin titullar “mbijetojnë” vetëm Gurishta, Turkaj dhe Hadroj.

FORMACIONI ZYRTAR

Dajsinani, Gurishta, Janku, Turkaj, Hadroj, Hakaj, Rrapaj, Ujka, Kallaku, Cara, Abazaj. /G.D albeu.com/

Mund të jetë një imazh i teksti që thotë "MARIO DAJSINANI ERDENIS GURISHTA STIVIAN JANKU RUDOLF TURKAJ ANDI HADROJ ARINALDO RRAPAJ SERXHO UJKA SHERIF KALLAKU ESIN HAKAJ TEDI CARA KRISTAL ABAZAJ FSHF FEDERATA SHQIPTARE FUTBOLLIT SHQIPERIA"


Shtuar 9.11.2022 17:29

Tags: ,