Reja publikon listën e lojtarëve për ndeshjen ndaj Italisë dhe Armenisë, rikthehen emrat e mëdhenj

Shqipëria do të luaj dy miqësoret e radhës ndaj Italisë më 16 nëntor dhe ndaj Armenisë më 19 nëntor.

Edi Reja ka bërë publike listën e lojtarëve të grumbulluar për këto dy sfida, ku bien në sy rikthimet e Berat Gjimshitit, Marash Kumbullës, Keidi Bares, Ernest Muçit apo Qazim Laçit, të cilët kanë munguar ndeshjet e fundit për shkak dëmtimesh dhe tani janë rikuperuar plotësisht.

Të dyja miqësoret do të luhen në “Air Albania Stadium”./ h.ll/albeu.com

Lista e lojtarëve të grumbulluar: