Reece James iu kërkua në Twitter të zgjidhte mes Ronaldos dhe Messit

Mbrojtësi i Chelsea, Rhys James, i është kërkuar në Twitter të zgjedhë mes Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit. Siç mund ta keni marrë me mend, pasojat ishin të dukshme.

James, i cili po rikuperohet nga një dëmtim në gju, mori pjesë në një konkurs pyetje-përgjigje duke bashkëvepruar me fansat në rrjetet sociale.

Sigurisht, ai u pyet për Ronaldon dhe Messin, gjë që solli një vërshim kritikash në komente.

James zgjodhi ish-lojtarin e Manchester United. /G.D albeu.com/


Shtuar 1.12.2022 14:50