Reali ka dy mënyra për të afruar Mbappe

Reali synon ta afrojë  Mbappe falas në qershor.

Ky është plani i madh i Real Madridit, i cili megjithatë po mendon për dy shitje për t’i lënë vend një lojtari të madh si francezi.

Të dy Marco Asensio, dhe Rodrygo mund të largohen nga Los Blancos për të arritur tek francezi. /albeu.com/


Shtuar 10.12.2021 18:06