Real Madridi i thotë lamtumirë Kun Agueros

Kun Aguero sapo mbylli konferencën e tij ku i dha lamtumirë futbollit të luajtur mes lotëve dhe emocioneve të mëdha.

Menjëherë pas konferencës, rivali i përjetshëm i Barcelonës, Real Madridi kanë publikuar një mesazh në rrjetin social “Tëitter” duke i uruar fat të mbarë.

“Fat të mbarë për ty dhe familjen tënde”, shkruan Reali në Twitter. /albeu.com


Shtuar 15.12.2021 12:54