Real Madridi befasohet nga Elche në fundin e pjesës së parë (VIDEO)

Real Madridi është befasuar nga Elche në fundin e pjesës së parë. Pas penalltisë së humbur nga Benzema, miqtë kanë reaguar dhe shënuar në minutën e 42.

“Heshtjen” në Santiago Bernabeu e ka vendosur numri 9 i miqve, Boye./albeu.com

Shtuar 23.01.2022 17:06