Real Madrid publikon listën e lojtarëve të grumbulluar për “El Clasico”

Real Madrid dhe Barcelona do të përballen ditën e mërkurë në Superkupën e Spanjës, teksa kjo ndeshje që i përkon gjysmëfinales së kupës do të zhvillohet në orën 20:00.

Skuadra madrilene me në krye trajnerit Carlo Ancelotti, kanë bërë publike edhe listën e lojtarëve të grumbulluar për derbin e kësaj jave, mes dy skuadrave që vitet e fundit i kanë dhënë një fytyrë tjetër “El Clasicos”./ h.ll/albeu.com

Ja lista e plotë:


Shtuar 10.01.2022 14:28