Real Madrid nuk fal, Los Blancos afrohen me kualifikimin (VIDEO)

Real Madrid bën detyrën në shtpi. Los Blancos kanë fituar 2-1 ndaj Shakhtar duke rrëmbyer vendin e parë në Grupin D.

Golat për skuadrën e Ancelottit u shënuan nga Benzema 14′ dhe 61′, ndërsa Fernando kishte barazuar më parë në minutën e 39′.

Ndërkohë, me këtë fitore Reali ngjitet në vendin e parë me 9 pikë. /albeu.com/


Shtuar 3.11.2021 20:33