Real Madrid kërkon me patjetër transferimin e lojtarit të Chelsea

Fiorentino Perez dëshiron t’i bëjë një “dhuratë” Ancelottit.

Antonio Rudiger nuk ka ndërmend të rinovojë me Chelsean të cilët nuk janë të gatshëm të ofrojnë një pagë prej 12 milion eurosh në sezon për mbrojtësin gjerman. Kontrata i skadon në qershor 2022 dhe spanjollët mesa duket nuk duan të humbin më kohë.

Real Madrid e do me patjetër mbrojtësin gjerman dhe kështu nuk do të kenë problem dhe pagën e lartë që Rudiger kërkon./h.ll/albeu.com


Shtuar 5.11.2021 10:03