Real Madrid dyfishon rezultatin, dopiet e brazilianit (VIDEO)

Real Madrid ka dyfishuar rezultatin me anë të Vinicus Junior në minutën e 73′.

Braziliani ka shënuar një gol shumë të bukur pas një aksioni të shpejtë dhe një realizimi goli spetakolar.

Shikoni këtu golin 

 

Elche 0-2 Real Madrid/H.LL/albeu.com


Shtuar 30.10.2021 15:39