Real Madrid-Bilbao, formacionet e mundshme të finales së Superkupës së Spanjës

Real Madrid dhe Athletic Bilbao do të luajnë në finalen e madhe të Superkupës së Spanjës.

Ndeshja nis në orën 19:30 në “:King Abdullah Sports City” në Jeddah të Arabisë Suadite.

Formacionet e mundshme:

Real Madrid: Courtois; Vazquez, Militao, Alaba, Mendy; Casemiro, Kroos, Modric; Rodrygo, Benzema, Vinicius Jr.

Bilbao: Unai Simon; De Marcos, Inigo Martinez, Yeray, Balenziaga; Muniain, Zarraga, Dani Garcia, Berenguer; Garcia, Williams. /albeu.com/


Shtuar 16.01.2022 11:57