Rangnick konfirmon dy nënshkrimet e tij të para për United

Trajneri gjerman planifikon një revolucion në United dhe në një konferencë për shtyp zyrtarizoi ardhjen e dy nënshkrimeve të tij të para.

Chris Armas do t’i bashkohet klubit si ndihmës trajner dhe Sascha Lense si psikolog sportiv.

Nuk e di si janë gjërat në Angli, por në Gjermani shumica e klubeve kanë një psikolog sportiv. Për mua ka shumë kuptim“, tha trajneri. /albeu.com


Shtuar 7.12.2021 15:21