Rangers gjen pasuesin e Gerrard, është një emër shumë i njohur (FOTO LAJM)

Rangers do ta zëvendësojë Gerrard me  Giovanni Van Bronckhorts.

Sipas Daily Mail, marrëveshja mes palëve të përfshira do të mbyllet praktikisht dhe i vetmi aspekt ende në diskutim do të jenë elementët e tjerë të ekipit teknik.

Van Bronckhorst, 46 vjeç, e njeh shumë mirë Rangersin, pasi ka luajtur për ekipin midis viteve 1998 dhe 2001, ku fitoi pesë trofe. /albeu.com/


Shtuar 18.11.2021 17:03