Qëndrimi i Mbappe, tifozët e PSG-së tallen me tifozët madrilenë dhe Perez (VIDEO)

Pak më shumë se një muaj nga përfundimi i kontratës së tij, kampioni francez ishte në gjendje të bindte Mbappe me një kontratë të re trevjeçare.

Në të gjithë Evropën, por veçanërisht në Spanjë dhe Francë, lajmi shkaktoi një reagim.

Në rrjetet sociale, tifozët e PSG-së nuk kanë hezituar të tallen me tifozët madrilen dhe Florentino Perez. /albeu.com/

Shtuar 21.05.2022 18:23