PSG prezanton fanellën e re për sezonin 2021/22

Paris Saint-Germain sot kanë prezantuar fanellën e re për sezonin 2021/22.

PSG në bashkëpunim me firmën Jordan, kanë zbuluar edhe fanellën e tyre për sezonin e ri që do të fillojë më 7 gusht të këtij viti.

“Një koleksion që ka të bëjë me rininë, larminë dhe enërgjinë e saj” është përshkruar fanella e re nga faqja zyrtare e klubit.

PSG do t’i zhvillojë edhe dy ndeshje deri në përfundimin e këtij edicioni dhe nuk dihet nëse do t’i përdorë fanellat e reja.


Shtuar 14.05.2021 10:10

Tags: ,