Protesta e tifozëve, shtyhet ndeshja mes Man United dhe Liverpoolit (VIDEO)

Ndeshja mes Manchester United dhe Liverpoolit është shtyrë.

Tifozët e Manchester United ka disa orë që po protestojnë para stadiumit Old Trafford.

 

 

Mijëra prej tyre kanë hyrë me dhunë brenda duke shkaktuar dëme materiale.

Futbollistët e Liverpoolit janë ende ne hotel ndërsa ende nuk ka ndonjë konfirmim nëse ndeshja do të zhvillohet sot.

Tifozët e Manchester United janë duke kërkuar largimin e pronarëve të klubit, familjes Glazer.

 

 

Shtuar 2.05.2021 05:05