Propozimi për martesë në stadium e deri te refuzimi i yllit të Realit, moderatorja shqiptare i thotë të gjitha (FOTO LAJM)

Moderatorja Gea Braha e nisi karrierën e saj si velinë e emisionit Fiks Fare dhe gjatë viteve që ishte pjesë e emisionit investigativ merrte trëndafila nga admiruesit e saj të shumtë!

Moderatorja shprehet në rubrikën këndi i Antonelës se një prej tifozëve ka arritur deri në propozim për martesë.

Përsa i përket lajmit se bukuroshja shqiptare, u bë ‘shënjestra’ për futbollistin e Real Madridit, Vinicius Junior, ajo tha se e ka refuzuar dhe shpjegon arsyen pse.

“E kam refuzuar, se ata i marrin gocat me radhë, ju shkruajnë të gjithave”, tha ajo.

Shtuar 23.06.2021 10:01