Portugalia zhbllokon rezultatin ndaj Ganës, Ronaldo e bën “sefte” dhe shkruan historinë (VIDEO)

Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola mes Portugalisë dhe Ganës, “luzitanët” kanë zhbllokuar rezultatin në të dytën.

Cristiano Ronaldo është treguar i saktë nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e 65, duke u bërë kështu lojtari i parë në histori që shënon gol në 5 botërore.

Shikoni KETU golin./albeu.com

Shtuar 24.11.2022 18:24