Pogba jep mesazhe për të ardhmen? Në rrjetet sociale ai është bardh e zi (VIDEO)

Paul Pogba mund të jetë afër rikthimit në Juve.

Francezi ka postuar këtë video të shkurtër në rrjetet sociale mëngjesin e sotëm dhe ka shkruar: “Sfidë e re e aftësive. I call it the smoothie”.

Madje lojtari ishte i veshtur me ngjrat bardh e zi. Në ditët e fundit është përfolur se francezi pritet të rijkthehet te Juve. /albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Paul Labile Pogba (@paulpogba)