Përmbysje e çmendur në “Wembley”, Anglia shënon golin e tretë ndaj Gjermanisë (VIDEO)

Spektakël në “Wembley”. Anglia ka bërë një përmbysje të çmendur përballë Gjermanisë.

Harry Kanë ka shënuar nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e 84, për golin e tretë dhe të avantazhit./albeu.com

Shtuar 26.09.2022 22:31