Perez ndryshon mendje, Haaland nuk është objektivi kryesor

Objektivi më i madh i merkatos për Real Madrid është Kylian Mbappe.

Florentino Perez e pëlqen shumë, ka dëshirë të bëjë një goditje të madhe dhe askush nuk do të ishte më i mirë se sulmuesi i PSG-së.

Erling Braut Haaland vjen pas tij, për shkak të marrëdhënieve me Mino Raiola-s.

Janë shumë më të mira ato me PSG-në, që gjithsesi do të kërkojë shumë. Por, sipas AS, paratë nuk janë një problem për numrin një të Los Blancos.

Shtuar 10.04.2021 22:31

Tags: ,