Për Insigne ka interesim serioz nga MLS

Lorenzo Insigne nuk do të rinovojë me Napolin dhe pas Inter-it dhe Neëcastle tashmë ka interesim dhe nga MLS.

Bëhet fjalë për ekipin e Toronto FC dhe sipas “Sky Sport”, klubi amerikan ka përgatitur një ofertë tunduese për Insignen.

Toronto do të tentojë të afrojë sulmuesin italian që në janar dhe zërat nga mediat amerikane janë se transferimi është çështje ditësh./h.ll/albeu.com


Shtuar 11.11.2021 20:33