Pas Dybala dhe Matic, Roma shumë pranë një tjetër nënshkrimi të madh

Pas ardhjes së Matic dhe blerjes më të bujshme të viteve të fundit Dybala, Roma po tenton t’i garantojë Mourinhos një tjetër emër të madh, Georginio Wijnaldum.

Mesfushori dëshiron të largohet nga PSG dhe është në kërkim të një ekipi ambicioz që i garanton atij një vend të paprekshëm titullari.

Special One ia siguron një gjë të tillë ndaj edhe bordi Giallorossa po përshpejton kontaktet me Luis Campos për të gjetur formulën përfundimtare./albeu.com


Shtuar 27.07.2022 12:02