Partizani ndalet në “Air Albania”, vëtëm një pikë ndaj Egnatias (VIDEO)

Partizani mesa duket nuk e ka marrë ende veten pas humbjes në derbi ndaj Tiranës.

“Demat e kuq” kanë dalur nga fusha e tyre vetëm me një barazim 1-1 ndaj Egnatias.

 

Fillimisht shënuan miqtë në minutën e 6’ me anë të Laurentino.

Por vetëm pak sekonda pas mbarimit të pjesës së parë Partizani shënon me Cara në minutën e dytë të shtesës

 

Pas kësaj ndeshjeje, Partizani ndodhet në vendin e tetë me 5 pikë , dhe qëndron në zonën e kuqe .

Ndërsa Egnatia ngjitet në vendin pestë me 9 pikë ./H.LL/albeu.com


Shtuar 31.10.2021 18:48