Pak minuta para derbit, kjo është atmosferera brenda stadiumit (VIDEO)

Sfida e shumëpritur do të startojë pas disa minutash.

Derbi kryeqytetas ka ndezur rrugët e Tiranës dhe tashme një pjesë e tifozerisë ndodhet në stadium duke “çelur” atmosferën.

Të shohim nëse kjo sfidë do të ndahet në barazim ose me një fitore nga ndonjëri prej dy ekipeve/albeu.com


Shtuar 25.10.2021 18:49