“Ose unë, ose ai”, Ronaldo nis me kërcënimet te Man.United

Cristiano Ronaldo i ka idetë e qarta për të ardhmen dhe tashmë ka nisur “lufta” me trajnerin Ralf Rangnick.

Në Angli janë të bindur që sulmuesi portugez nuk do të qëndrojë te Manchester United, nëse trajneri gjerman nuk ikën.

“Merrni trajnerin e duhur, ose në të kundërt iki”, kështu është hapur Mirror Sport ditën e sotme, çka tregon qartazi vendimin e Ronaldos./albeu.com


Shtuar 7.01.2022 12:37