Nuk përmbahet Napoli, shënon dy gola të shpejtë ndaj Lazios (VIDEO)

Napoli ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Lazios në Diego Armando Maradona Stadium në kuadër të javës së 14 të Serie A.

Për vendasit ka shënuar mesfushori Zielinski në minutën e 7 dhe vëtëm 3 minuta me vonë Mertens ka dyfishuar rezultatin. /albeu.com

 


Shtuar 28.11.2021 21:01