Nuk ndalet Argjentina, dyfishon shifrat kundër Italisë (VIDEO)

Argjentina e ka mbyllur me avantazhin 0-2 pjesën e parë ndaj Italisë.

Golat për Albichelestët u realizuan nga Martinez dhe dhe Di Maria.

La Finalissima” e njohur ndryshe me emrin si Kupa e Kampionëve, luhet për shkak se Italia fitoi Euro 2020, ndërsa Argjetina Copa America. /albeu.com/

Shtuar 1.06.2022 21:39