“Nuk është kurrë vonë për një fillim të ri”, Diletta Leotta magjeps rrjetet sociale (FOTO LAJM)

Prezantuesja e Dazn, Diletta Leotta gjithmonë duket dhe me bukur.

Sa fundmi ajo ka ndarë  në Instagram disa pamje nga stërvitja e saj i fundit ku shkruan:

“Nuk është kurrë vonë për një fillim të ri”.

Diletta Leotta njihet si prezantuasja më simpatike e sporit dhe filtrimet me yjet e futbollit. /albeu.com/

 

 


Shtuar 14.01.2022 18:22