Një jetë që luan futboll, ky ishte autogoli i parë për Ibrahimovic (VIDEO)

Zlatan Ibrahimovic ka shënuar autogolin e parë në karrierë në ndeshjen ndaj Bolognas që ishte e 957 për suedezin.

Në tentativë për të larguar topin që vinte nga goditja e këndit, Ibra e devijon gabimisht në portën e tij duke shënuar kështu 565 dhe 1 autogol.

Suedezi e shleu po në këtë ndeshjen gabimin duke shënuar golin e 4 për Milanin në minutat e fundit.

Shikoni  KËTU  autgolin e veteranit të “kuqezinjve”./albeu.com


Shtuar 23.10.2021 23:25