Nga Franca: Zidane trajner i PSG-së në qershor

Në Francë janë të sigurt.

Zinedine Zidane do të jetë trajneri i PSG-së sezonin e ardhshëm, duke marrë drejtimin nga Mauricio Pochettino.

Lajmi i raportuar nga RMC Sport konfirmohet edhe në Spanjë. Ardhja nën Kullën Eifel të Zizout nuk lidhet me qëndrueshmërinë ose jo të Kylian Mbappe, kontrata e të cilit skadon në qershor dhe është objektivi numër një i Real Madridit. /albeu.com/


Shtuar 8.01.2022 09:45