Nga Ferrari te Audi, shikoni koleksionin e makinave super luksoze të Heung-min Son (FOTO LAJM)

Heung-min Son ka krijuar një koleksion të mahnitshëm makinash prej 1.5 milionë funtesh, raporton The Sun.

Vetëm 499 nga supermakinat Ferrari janë prodhuar dhe blerësit e mundshëm duhet të plotësojnë kritere strikte.

Lojtari në garazhin e tij në Londrën e Veriut disponon një super makinë e rrallë e disponueshme për vetëm pak njerëz, Ferrari La Ferrari.

Në fotot më poshtë keni disa nga super makinat e yllit të Tottenhamit. /albeu.com/

 Heung-min Son has built up an amazing £1.5million car collection

 Son stops in his Ferrari LaFerrari to sign a shirt for a fan

 

 Only 499 of the Ferrari supercars were made and potential purchasers must meet strict criteria

 Son is the proud owner of a sleek Audi R8

 The Spurs star poses with his Maserati Levante

 Son keeps up the traditions of Premier League footballers by owning a Range Rover

 Son waves from the front seat of his 4x4

 

 Son owns a Bentley Continental GT

 

 

 

 

 

 

 


Shtuar 3.12.2021 21:20