Neymar i bën dhuratë vetes për festa një apartament super luksoz (FOTO LAJM)

Ylli brazilian i PSG-së dhe i kombëtares së Brazilit së fundmi i ka bërë vetes një super dhuratë për festat e fundvitit.

Është pikërisht një vilë e re afër Sao Paulo me vlerë gati 3 milion euro.

Mësohet se apartamenti i ri i “O’Ney” ka shtatë dhoma gjumi, një fushë tenisi, një pishinë, një garazh për 20 makina dhe një ashensor panoramik. /albeu.com

 


Shtuar 27.12.2021 16:46