Newcastle përgatit listën e transferimeve, 3 emra “Big” shënohen nga sheikët

Newcastle nuk ndodhet aspak në një poizicion të mirë në tabelën e Premier League.

Sheikët e klubit anglez kanë përgatitur një listë me tre emra të cilët mendohet se do të mundësonin rritjen e rezultateve.

Sipas “Daily Mail”, tre emrat e listuar janë sulmuesi serb Vlahoviç, Lingard dhe Trippier./h.ll/albeu.com


Shtuar 8.12.2021 15:29