Ferrero nga burgu: Kisha presion maksimal, tani jam mirë

Pas arrestimit pak ditë më parë është kthyer të flasë Massimo Ferrero, i cili direk nga burgu i San Vittore ku po mbajhet qetëson për gjendjen e tij shëndetësore:

“Jam mirë, tani jam mirë, edhe nëse jam në qeli”, tha ai për “La Stampa”.

Ish-presidenti i Sampdoria është i përfshirë në hetimet e prokurorit Paula për falimentim:

“Të hënën u zemërova shumë që nuk me lejuan që nuk me lejuan të transferohesha në shtëpinë timenë Romë. Kisha një presion të lartë të gjakut dhe rrjedhje gjaku nga hunda”, përfundon ai. /albeu.com


Shtuar 8.12.2021 15:21