Newcastle në negociata me Timo Werner

Newcasltle tashmë ka nisur punën duke “përpiluar” listën me emrat e futbollistëve që do të tentohen në merkaton e janarit.

Sipas Bild, Timo Werner është emri kryesor për të përforcuar sulmin.

Gazetari Christian Falk, agjenti i Werner ka qenë në negociata të vazhdueshme me Fabian Shcar të Newcastle dhe janë në kontakte të vazhdueshme.

Werner nuk po kalon një moment të mirë te Chelsea, sidomos pas ardhjes së Romelu Lukakut, por vazhdon të bëjë mirë me kombëtaren e Gjermanisë. /albeu.com

 


Shtuar 13.10.2021 10:16