Nëse Haaland nuk arrihet, Barcelona ka gati planin B

Barcelona është duke studiuar mirë pistën që të çon në trasnferimin e Haaland por kjo gjë nuk do të jetë aspak e lehtë.

Gjithësesi, Barcelona ka një plan të dytë nëse nuk arrihet transferimi i norvegjezit. Dusan Vlahoviç futet në radarët e spanjollëve. Sulmuesi serb tashmë dihet se është i shumëkërkuari nga disa klube evropiane.

Fiorentina ende nuk e ka në plan ta largojë bomberin në merkaton e janarit. Barça ka shfaqur interesim për të por gjithashtu ka edhe dy sulmues të tjerë në listë.

Isak i Real Sociedad dhe Morata i Juventus./ h.ll/albeu.com

Shtuar 18.01.2022 15:17