Nedim Bajrami në super formë, ndëshkon edhe Lazion (VIDEO)

Mesfushori shqiptar i Empolit, Nedim Bajrami është duke kaluar një formë fantastike ku ditën e sotme ka arritur të gjejë sërish rrugën e rrjetës përballë Lazios.

Bajrami ka marrë përsipër një penallti në minutën e 6 të takimit ku është treguar i saktë përballë Strakoshës.

Kujtojmë që 23-vjeçari është në qendër të mërkatos së janarit në Serie A pasi kërkohet nga Cagliari dhe Sassuolo. r.t/albeu.com


Shtuar 6.01.2022 14:50