Ndizet atmosfera, momenti kur futbollistët e Kombëtares dalin në fushë (VIDEO)

Numërimi mbrapsht ka nisur dhe pak minuta na ndajnë nga ndeshja e madhe Shqipëri-Ishujt Faroe.

Sonte pritet të jetë një festë e madhe për vendin tonë dhe skuadra kërkon ta mbyllë këtë fazë kualifikuese në vendin e parë, pasi matematikisht jemi kualifikuar në “EURO 2024”.

Sakaq lojtarët kanë dalë në fushë, për të kryen nxehjen, ndërsa në stadium ka shpërthyer entuziazmi i tifozëve.


Shtuar 20.11.2023 20:49